Na tohle žádné zaříkávadlo nemáme. Je třeba zkoušet a zkoušet. Můžeme si ale postupně seřadit důležité kroky.


Věříme, že obal prodává. Jsme přeci jen v jádru ženském trošku straky, jak se to pěkně třpytí a blýská, hned to potřebujeme mít v koupelně na poličce. A pokud je to ve skleněném obalu, připomínající lahvičku ze staré lékárny u Černé madony, je to ještě lepší o pocit, že to bude určitě fungovat. Samozřejmě ale víme, že to tak není.

Úplně nejlepší je nejprve vyzkoušet kosmetické ošetření

Určí se typ pleti (její aktuální stav) a následně dostanete doporučení. Nedivte se kosmetičkám, že nejraději doporučují značku, se kterou pracují. Netvrdíme, že nejde o byznys, o to jde přece v každém oboru. Pokud kosmetička používá určitou značku, je s ní spokojená. Sama si ji vybrala podle typu její klientely a ví, jakých výsledků s ní může dosáhnout. Má produkty ověřené a ví, jak fungují.

Může tedy s čistým svědomím, vybrat správnou řadu a konkrétní výrobek. Tím, že ošetření absolvujete, si zároveň vyzkoušíte jaký máte z konkrétní značky pocit.

Je totiž použit jak mycí gel, tak maska a různé druhy sér nebo krémů. Přípravky se na pleti střídají po celou dobu ošetření, což je dost dlouhá doba na zjištění jak se vstřebávají a jak fungují. Je to tedy první krok k tomu poznat, co by vám asi sedělo nejvíce. Ještě se ale neradujte.

Po jednom ošetření to určitě nezjistíme a při kosmetickém ošetření se někdy používají silnější přípravky,
které nejsou volně prodejné pro klientky na domácí péči.

Nám se osvědčilo připravit po ošetření klientkám domů jednotlivé vzorky z ucelené řady a počkat pár dní, jak to sedne

Pokud je vše v pořádku a máte i po pár dnech používání pocit, že pleť je zářivější a cítíte se lépe, pak máte vyhráno. Našly jste svou značku!

Pokud nám klientka po prvním ošetření řekne, že si chce koupit celou řadu hned, nic jí neprodáme 🙂

Věřte nám nebo ne, ale třeba byste byly zklamané a to my nechceme. Možná vám jak na potvoru nesedne krém na noc a místo něj se budete lépe cítit s gelovým sérem. Je tedy lepší si pár dní počkat a teprve potom se rozhodnout, co vám bylo nejvíc příjemné. A ne nadarmo se říká “ kdo si počká, ten se dočká”.

“Nemusíte mít nutně CELOU řadu, někdy vám sedne od jedné značky jen něco.”

 

ZDRAVÉ NEHTY

začínají pravidelnou manikúrou

 

IPL OŠETŘENÍ

trvalé odstranění chloupků nebo akné

 

LASH LIFTING BOTOX

revoluční novinka pro přirozené řasy

 

MICRONEEDLING

zbavte se vrásek už po jednom ošetření

ZDRAVÉ NEHTY

začínají pravidelnou manikúrou

IPL
OŠETŘENÍ

trvalé odstranění chloupků nebo akné

LASH LIFTING BOTOX

revoluční novinka pro přirozené řasy

MICRO-
NEEDLING

zbavte se vrásek už po jednom ošetření